Aktyvavus mobiliąją programą, telefone turi būti įjungta vietos nustatymo funkcija (GPS) ir duomenų siuntimas mobiliuoju ryšiu (mobilusis internetas).

Paspauskite ir pasirinkite meniu skiltis:

  • „Žemėlapis“ – norėdami sugrįžti į žemėlapį telefono ekrane;
  • „Sluoksniai“ – norėdami pakeisti žemėlapio foną (išjungti/įjungti ortofoto žemėlapį, pasėlių laukus ir kitus sluoksnius);
  • „Info“ – norėdami sužinoti trumpą informaciją apie mobiliąją programą bei naudingas nuorodas;
  • „Pagalba“ – norėdami gauti trumpą instrukciją kaip naudotis mobiliąja programa;
  • „Demonstracija“ – norėdami susipažinti su pažingsnine demonstracija kaip naudotis mobiliąja programa.

Paspauskite ir pasirinkite teikiamos informacijos pobūdį arba

Jeigu ketinate siųsti informaciją apie atliktą veiklą, pasirinkite formą „Pranešti apie atliktą veiklą“, iš pasirenkamo sąrašo nurodykite pranešimo tipą, potipį (jeigu toks yra), savo vardą, pavardę, valdos numerį (tais atvejais, kai pranešama apie įvykdytus įsipareigojimus pagal plotines priemones) arba vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą bei projekto numerį (tais atvejais, kai pranešama apie įsipareigojimus pagal plotines priemones) arba vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą bei projekto numerį (tais atvejais, kai pranešama apie įsipareigojimus pagal investicines priemones).

Tuomet aktyvuokite fotografavimo režimą   Nuotrauką išsiųskite paspaudę ikoną.

Jeigu ketinate siųsti informaciją apie pastebėtus pažeidimus, pasirinkite formą „Pranešti apie pažeidimus“, iš pasirenkamo sąrašo nurodykite pažeidimo tipą, potipį (jeigu toks yra) ir pateikite trumpą aprašymą.

Aktyvuokite fotografavimo režimą  Nuotrauką išsiųskite paspaudę ikoną.

Paspaudus ikoną žemėlapis bus centruotas pagal jūsų buvimo vietą.

Paspauskite  norėdami atlikti paiešką pagal vietovės pavadinimą arba x,y koordinates (LKS-94).

Paspauskite  norėdami atlikti atstumo ar ploto/perimetro matavimus ekrane.

Nustatymuose pasirinkite matavimo būdą: matuoti atstumus ar plotą / perimetrą. Ekrane pamatuotą reikšmę galite kopijuoti paspaudę aktyvią nuorodą ir įklijuoti į siunčiamo pranešimo aprašymą.

Informuojame, kad mobiliojoje programėlėje rodomas sluoksnis „Ortofoto“ yra sudarytas iš trijų dalių pagal fotografavimo metus, kurių kiekviena atnaujinama kas trejus metus.

Šiuo metu mobilioje programoje rodomi vaizdai atitinka schemą: